Concert 'Liefde en vriendschap'

Contact

Grote Kerk
Markt 1
6701CX Wageningen
Plan je route

Tijdens een kerkmuzikaal concert geven sopraan Iris de Koomen, fluitist Martin Knotters en organist Jonathan Kooman muzikale invulling aan een boeiend thema: liefde en vriendschap.

Zij doen dat met onder andere twee toepasselijke cantates van Georg Philipp Telemann: ‘Die Liebe’ en ‘Die Freundschaft’. Deze cantates componeerde Telemann in een tijd dat het hem met de liefde bepaald niet meezat, maar waarin hij gelukkig door vrienden werd omringd. Ook klinken de cantate ‘All’ombra di sospetto’ en de aria ‘Nulla in mundo pax sincera’ van Antonio Vivaldi, en muziek van Johann Sebastian Bach.

De kerk is open om 15.15 u, er is tijd en gelegenheid voor een kopje koffie of thee. Het concert duurt ongeveer een uur en de toegang is gratis. Na afloop kun je vrijwillig, liefdevol en vriendschappelijk bijdragen aan het instandhouden van deze concerten.

Wanneer

  • Zondag 14 september 2025 om 15.30 uur